24. srpnja 2024.

ZATON UMALO PREOKRENUO 4:1!

1 min read

🏆2.ŽMNL ⚽️MNK Tornado Bibinje 4 🆚 3 MNK Zaton

U današnjem programu Zadar.tv-a imali smo priliku pogledati utakmicu između MNK Tornado Bibinje i MNK Zaton. Utakmica je za Bibinjce odlično počela, poveli su oni preko Lovre Kandića već u 3. minuti. Da ‘voda ide na njihov mlin’ pokazalo se i u 12′ i 13′ minuti kada su Jurica Šindija i Lovre Lucijan Lisica pogodili mrežu kapetana Josipa Špara. Pokušavala je ekipa Zatona doći barem do jednog zgoditka koji bi olakšao borbu u drugom poluvremenu, te je Jure Boško Vukšević uslišio molitve svoje ekipe i u 18′ minuti smanjio je Bibinjšku prednost na 3:1. Sljedećih 10-ak minuta drugog poluvremena gledali smo jednu čvrstu utakmicu s mnogo prillika s obje strane, a Lovre Kandić u 29′ ‘pospremio’ je loptu još jednom u mrežu Zatona za vodstvo 4:1. Ante Toni Ramov nije tugovao već je samo minutu nakon primljenog gola istom mjerom uzvartio Marku Režanu. Zaton je sve karte prebacio u napad u nastavku drugog poluvremena te je Jure B. Vukšević i drugi put danas bio strijelac u 38′. Ipak za potpuni preokret nije bilo snage pa će 3 boda i pobjeda 4:3 ostati iskusnim Bibinjcima. Ekipa Zatona potvrdila je jednim zrelim nastupom kako nisu slučajno u 2. ŽMNL i kako se od njih ukoliko ostanu u formi mogu prirediti svakakva iznenađenja u drugoligaškom društvu!

Prva utakmica u našem programu je završena, no sutra također budite uz naš Facebook profil kada vas očekuju dva nova dvoboja:

⏰20:00 ⚽️MNK Poljica 🆚MNK Stanovi

⏰21:00 ⚽️MNK Plovanija 🆚 MNK Puntamika