KOMPLETIRANO I. KOLO 1. I 2. ŽMNL!

2 min read

Prvo kolo prve i druge Futsal ZADAR lige je završilo a tko je ‘omastio brk’ sa 3 boda pogledajte u nastavku⤵️

⚽️MNK Vrsi Riba Nekretnine 9 🆚 6 MNK Primorac Ljubač

U prvoj utakmici dana u našem prijensou uživo sastali su se ekipe MNK Vrsi Riba Nekretnine 🆚 Mnk Primorac Ljubač. Već u 15 minuti igrači iz Vrsi imali su 4 pogotka prednosti zahvaljujući pogotcima Antona Rašića u 8′, Ivana Bačića u 10′ i 13′ te Stefana Vulića u 15′ minuti. Primorac nije imao što čekati te su sva svoja oružja u nastavku usmjerili prema golu Karla Peričića. Već u 24′ minuti to je urodilo plodom kada je mrežu zatresao Josip Gagula, no veselje momaka iz Ljubača kratko je trajalo jer je minutu kasnije, Petar Jurica ponovno vratio prednost od 4 pogotka Vršanima. Josip Gagula u 28′ opet je smanjio prednost Vrsi, no Šime Ivandić (30′) i Anton Rašić (33′) postavili su rezultat na 7:2. Stigli su u zadnjih 7 minuta Josip Župan (33′), Josip Gagula (36′, 38′) zabiti za Primorac i dovesti svoju ekipu na samo dva pogotka zaostatka no snove o preokretu srušio je Stefan Vulić (38′, 40′). Josip Stojčević zabio je u zadnjim sekundama kako bi postavio konačnih 9:6.

⚽️MNK Višnjik 2 🆚 4 MNK Sinjoretovo

Druga utakmica na programu je bila u 18:00, a akteri su bili drugoligaši MNK Višnjik i Mnk Sinjoretovo! Višnjik je u ovoj utakmici čak dva puta imao vodstvo u 7′ Danijel Toman tresao je mrežu Luke Lepura, da bi stvari na početak u 10′ minuti vratio Blaž Katuša. Drugo vodstvo Višnjika bilo je u 12′ golom Brune Orlovića. Do kraja prvog poluvremena Višnjik je imao prednost od 2:1 a nju su zadržali sve do 27′ minute kada je ponovni strjelac za Sinjoretovo bio Blaž Katuša. Na nesreću za Višnjik Blaž Katuša danas je bio u vrhunskoj golgeterskoj formi te je golovima u 33′ i 38′ ‘potopio lađe’ Višnjika te postavio konačnih 2:4.

⚽️MNK Stanovi 1 🆚 2 MNK Bili Brig

Pravi derbi i pravu mušku utakmicu gledali smo u 20:00 kada su Stanovi i Bili Brig igrali derbi dvaju susjednih kvartova. Dugo su Kristijan Dražević Marcel Rožman držali mreže netaknute jer smo na pogotke smo morali čekati sve do 35′ minute kada je Bili Brig poveo pogotkom Jure Jovića. Samo dvije minute nakon toga Tomislav Gospić postigao je novi bilobriški pogodak koji je bio dovoljan za pobjedu i potvrdu dobre forme koju su pokazali na 4. MHTAJ-u. Ante Mandić uspio je u zadnjoj minuti smanjiti na 1:2 no to je bio maksimum Stanara bar što se tiče prvog kola.