25. srpnja 2024.

FUTSAL ZADAR | II. KOLO DONIJELO 68 POGODATAKA!

3 min read

II. kolo 1. i 2. ŽMNL donijelo je nova uzbuđenja, nove pogotke i nove bodove. Tko je upisao maksimalna 3 boda saznajte u nastavku⤵️

⚽️MNK Poljica 3 🆚 2 MNK Stanovi

U subotu 21.09. u 20 h, prava mala drama odigrala se između Poljica i Stanova. Vodstvo su već u 3. minuti preuzeli ‘Stanari’ preko Josipa Tikulina da bi samo 6 minuta nakon toga Valentin Vučković izjednačio na 1:1. Napadali su i jedni i drugi no nitko do kraja prvoga poluvremena nije bio dovoljno precizan te smo s 1:1 otišli na pauzu. U samo 5 minuta drugog dijela vidjeli smo čak 2 pogotka, prvoj je Poljica povela preko raspoloženog Valentina Vučkovića, da bi 2 minute nakon Šime Maruna vratio sve na početak. Sljedećih 15 minuta gledali smo pravu mušku utakmicu uz čak 3 žuta kartona. 15 sekundi prije kraja fenomenalni Valentin Vučković odlično je pogodio vrata Kristijana Draževića i postavio je konačnih 3:2.

⚽️MNK Plovanija 3 🆚 1 MNK Puntamika

Druga utakmica subotnje večeri bila je ‘odrađivanje posla’ za ekipu Plovanije iako treba spomenuti kako je ekipa Puntamike cijelu utakmicu odigrala na visokoj razini, no opet je nedostajalo – ono nešto. Plovanija je krenula pogotkom u 10. minuti, strijelac je bio Roko Jurac. Dosta napadački igralo se do 34. minute kada je Zvonimir Glavan pogodio za 2:0 kada je pitanje pobjednika gotovo pa bilo riješeno. Nino Vukoša pokušao je ublažiti poraz ili možda inicirati preokret u 37′ pogotkom, no snove Puntamičana srušio je Nikola Čirjak malo prije kraja susreta te je Plovanija upisala 3 boda u II. kolu 1. ŽMNL.

⚽️MNK Murvica 3 🆚 1 MNK Kontrol Biro Auto Rogić

Prva utakmica u nedjelju bila je utakmica između dvije ekipe s velikim očekivanjima za ovu sezonu. MNK Murvica pojačala se ulaskom u 1. ŽMNL, a uvijek dobar sudionik završnice FavBet gradskih futsal liga MNK Kontrol Biro s jakim sastavom kreće u novu sezonu 1. ŽMNL. Da Murvica nije slučajan prolaznik pokazao je Dragan Radman u 10. minuti kada je postigao pogodak za 1:0. 7 minuta prošlo je nakon prvog stigao je i drugi pogodak Radmana i na semaforu je tokom pauze stajalo 2:0 za momke iz Murvice. Pokušavao je Kontrol Biro preko Barabe, Gende i Anića stići do pogotka no Murvica je odlično branila svoja vrata, a mrežu Maria Jarmanovića (dugogodišnjeg vratara MNK Tina) ‘probio’ je Stipe Čule u 34. minuti. Krenula je strka u redovima Kontrol Biroa i pokušavali su momci izvući barem bod, no Dragan ‘hattrick’ Radman u 38′ minuti postavio konačnih 3:1.

⚽️MNK Tin Zadar 4 🆚 3 MNK Sveti Ante Zadar MS Express

Za kraj drugoga kola ostala je jedna utakmica, ona između Tina i Svetog Ante MS Express. Utakmica je to u kojoj je Tin više puta dolazio do vodstva, a ‘Sveci’ su se pokušavali vratiti u susret. Deni Kolega u 3. minuti najavio je napadačku raspoloženost, no nije bar u prvih 15-ak minuta susreta imao pomoć u vidu svojih suigrača. Krešimir Nakić u 14. minuti zabio je za poravnanje 1:1. U trenucima kada je Sveti Ante glavo već bio na pauzi ‘blietzkriegom’ Lovre Kresović i Ante Dundović u 19′ minuti povisili su prednost ekipe Tihomira Kneževića na 3:1. David Medvidović smanjio je u nastavku utakmice na 3:2, ali ekipa Tina pokazala je da je na utakmicu došla spremna te je dvostruki strijelac Lovre Kresović u 38′ minuti reako da 3 boda idu Tinu. David Medvidović samo minutu nakon toga zabio je za 4:3 no za neki preokret bilo je ipak prekasno.

Od ostalih rezultata II. kola 🏆1. ŽMNL⤵️

⚽️MNK Gauni 3 🆚 4 MNK Vrsi Riba Nekretnine

🥅Branimir Batur 20′, 26′,Marin Agatić 22′ | Denis Šitum 2′, Nikola Peraić 27′, Tomislav Bačić 37′, Ivan Bačić 40′

⚽️MNK Bili Brig 2 🆚 2 MNK Samba Poličnik

🥅Antonini Čulina 3′, Josip Lončar 8′ | Ivan Prorković 7′, Luka Zdrilić 40′

⚽️MNK Primorac Ljubač 3 🆚 8 MNK Varoš Zara Dental Centar

🥅Mateo Stojčević 35′, 39, Josip Gagula 37′ | Karlo Klarin 13′, 15′, Ivan Čurjurić 17′, 20, 36′, Luka Jurlina 19′, Hrvoje Oljica 24′, Renato Nović 31′