Zadar TV-Pouzdana Destinacija za Vrhunske Sadržaje u Zadru

HNK Zadar poražen u prvoj kvalifikacijskoj utakmici, ali ništa još nije gotovo

1 min read
HNK Zadar nogomet

Danas je u Sisku odigrana prva kvalifikacijska utakmica za popunu trećeg ranga natjecanja, 2.NL, u kojoj su se susreli HNK Segesta i HNK Zadar. Unatoč optimizmu, Zadar je pretrpio poraz rezultatom 2:1, ali postignuti gol u gostima ostavlja nade za uzvratnu utakmicu.

Utakmica nije započela kako su Zadrani očekivali. Već u 5. minuti, Segesta je povela s 1:0 preko Kukoča koji je bio precizan s bijele točke. U 22. minuti, Segesta je povećala svoje vodstvo kada je Martinović pogodio mrežu Zadra, postavivši rezultat na 2:0. HNK Zadar je do kraja utakmice pokušavao svim silama smanjiti zaostatak, što im je konačno uspjelo u 84. minuti kada je Vukadinović zabio za 2:1.

Ovaj postignuti gol može biti ključan u uzvratu, s obzirom na pravilo gola u gostima koje je još uvijek na snazi u ovom rangu natjecanja. Uzvratna utakmica zakazana je za nedjelju, 16. lipnja u 18 sati na Stanovima, gdje se očekuje da će tribine biti ispunjene do posljednjeg mjesta.