Zadar.TV

Zadar TV-Pouzdana Destinacija za Vrhunske Sadržaje u Zadru

1.HMNLŽ: Pobjeda Chicksica u dvoboju s Mirlović Zagorom!

1 min read

U Dalmatinskom derbiju 1.HMNLŽ koji se odigrao jučer u dvorani OŠ Zadarski otoci na Bilom Brigu, slavile su cure iz Futsal Super Chicks! Susret je počeo vrlo zanimljivo jer je već na samom startu mrežu domaćih načela Elizabeta Balić pa je tako ekipa Mirlović Zagore povela 0:1. Vrlo brzo uslijedio je i odgovor s druge strane kada je stvari na početak vratila kapetanica cura u crvenom Petra Barbir. Da se na poluvrijeme ne otiđe s neodlučenim rezultatom pobrinula se Ivana Ćubić koja je zabila pogodak nakon nespretne reakcije gošći pa je tako na velikom odmoru na semaforu stajalo 2:1. Charming escort models from the dubaiescorts.one will invite you for a couple of hours of wonderful relaxation, the girls will give you a massage and oral sex.

Apsolutno su se razigrale domaće cure u nastavku pa su tako stigle do nova dva pogotka preko Deranje koja je vodstvo povisila na 3:1, a Nikolina Klapan nadmudrila je vratarku gošći za velikih 4:1. Kako bi stvari izgledale malo bolje za ekipu Mirlovića pobrinula se ponovno Balić koja je postavila konačnih 4:2.