24. srpnja 2024.

1. HMNLŽ: PORAZ SUPER CHICKSA

2 min read

Treće kolo Prve HMNLŽ djevojke iz Poličnika uputilo je u Zagreb na gostovanje ŽNK Dinamu.

U prvom dijelu vidjeli smo ravnopravnu utakmicu u kojem nismo vidjeli pogotke iako su smi zabilježili nekoliko prilika i sa jedne i sa druge strane.
U drugo poluvrijeme Dinamo bolje ulazi te u 23. minuti vodi 1:0 pogotkom Crkvenčić. U 33. minuti novi pogodak Dinama ovog put je poentirala Petarić. U 37. Dinamo odlazi na visokih 3:0 kada je poentirala Jedvaj. I kada se činilo da će biti glatka pobjeda Dinama Čiksice se u samo pola minute vraćaju u utakmicu kada je dva pogotka postigla Ivana Ćubić za 3:2. Do kraja susreta imale su Čiksice dvije dobre situacija za možda i bod, ali nisu uspjele.

U SD Dubrava vidjeli smo pravu prvoligašku utakmicu gdje su “Modre” na kraju zasluženo slavile za taj jedan gol, ali i nerješen rezultat nebi bio nerealan.

“Prije svega čestitam Dinamu na pobjedi. Česitam i svojim curama na zalaganju i borbi, ali je protivnik bio bolji za taj jedan gol. Ovo je ona utakmica gdje i nakon poraza možeš biti zadovoljan. Vremena za predah nemamo jer nas već za vikend čeka novi derbi protiv susjeda uz Mirlović Zagore.” – izjavio je trener Luka Marinović.

Dalmatinski derbi igra se u nedjelju s početkom  u 15:00 sati u ŠSD Zadarski otoci na Bilom Brigu.

ŽNK DINAMO 3:2 SUPER CHICKSZAGREB – SD Dubrava. Bez gledatelja. Suci: Boris Stanić i Krešimir Lang (oba Zagreb). Delegat: Ivan Župan (Samobor). Mjeritelj vremena: Mia Medvedovski (Jastrebarsko).
Strijelci: Crkvenčić 1:0 (23’), Petarić 2:0 (33’), Jedvaj 3:0 (37’), Ćubić 3:1 (38’), Ćubić 3:2 (39’)
DINAMO: Skendrović, Petarić, Zdunić, Tomić, Bartolović; Skenderi, Leaković, Crkvenčić, Devčić, Škrlec, Jedvaj, Stančić, Van As. Trener: Marija Margareta Damjanović.
SUPER CHICKS: Adamović, Ćubić, Fridrih, Žilić, Barbir; Matković, Birčić, Tunjić, Klapan, Dubravica. Trener: Luka Marinović.