24. srpnja 2024.

Pobjeda MNK Futsal Super Chicks na gostovanju uoči doigravanju

1 min read

Uzbudljivom pobjedom od 1:3 na gostovanju kod Mirlović Zagore u Šibeniku, igračice MNK Futsal Super Chicks završile su regularni dio natjecanja u Prvoj HMNLŽ s impresivnim omjerom četiri pobjede, dva poraza te jedan neodlučen susret. Ova pobjeda čvrsto utemeljuje njihovo mjesto u doigravanju, gdje sada s nestrpljenjem očekuju svoje suparnice u polufinalnim susretima.

Jučerašnju utakmicu obilježile su brze akcije Lane Rusković i Matee Granić, koje su sa dva pogotka u manje od deset minuta postavile gošće u vodstvo od 0:2. Domaća ekipa uspjela je smanjiti rezultat u 12. minuti preko Tomić, ali su Chicksice zadržale prednost od 1:2 do poluvremena. U drugom dijelu, Mia Deranja postiže gol koji potvrđuje pobjedu s konačnim rezultatom od 1:3.

Konačni poredak na tablici bit će poznat nakon odigravanja preostalih susreta zadnjeg kola. Ekipa Futsal Super Chicks može završiti na trećoj ili četvrtoj poziciji, ovisno o rezultatima ostalih utakmica. Za treću poziciju potreban je poraz Dinama u susretu s Olimpijcem.