25. srpnja 2024.

Pikado Spektakl: Pobjednici Prvog Masters Turnira u Zadarskoj Županiji Razgrabili Nagrade

1 min read

U subotu je održan prvi Master turnir u pikadu u organizaciji Pikado Saveza Zadarske Regije uz ZYX Bowling Centar kao domaćina natjecanja. Natjecanje se odvijalo u dvije uzbudljive kategorije – Cricket i 501 Double Out.

U kategoriji Cricket, Luka Buljat zauzeo je 3. mjesto, dok je 2. mjesto pripalo Ivanu Buterinu. Šime Buterin osvojio je zlato i prvo mjesto, pokazavši izuzetno pikado umijeće.

U 501 Double Out kategoriji, Stipan Mijolović zauzeo je 3. mjesto, dok je Marko Grubić osvojio 2. mjesto. Luka Buljat, natječući se u oba formata, dominirao je osvajanjem 1. mjesta.

Atmosfera na turniru bila je izvrsna, a posebne pohvale idu domaćinu ZYX Bowling Centra na besprijekornoj organizaciji. Osim pikada, domaćin se pobrinuo za gastronomski užitak svojih gostiju, nudeći izvrsnu hranu koja je dodatno obogatila sportsko iskustvo.