25. srpnja 2024.

Futsal Super Chicks sezonu završile na četvrtom mjestu

1 min read

Jučerašnja utakmica za treće mjesto završila je rezultatom 5:1 u korist ŽMNK Dinama. Nažalost, ŽKK Futsal Super Chicks nisu uspjele iznenaditi favorizirani sastav iz Zagreba, te su završile sezonu na četvrtom mjestu. Unatoč tome, igračice Futsal Super Chicks ostvarile su primarni cilj – plasman u doigravanje.

Iako je početak protekao nešto bolje za Super Chicks, pred kraj prvog poluvremena protivnička ekipa je uspjela probiti obranu, postavljajući rezultat na 2:0. Unatoč trudu čiksica, Dinamo je nastavio s dominacijom, postižući još tri gola tijekom drugog poluvremena. Konačnih 5:1 postavila je Stančić u 40. minuti.

Želimo čestitati našim curama na sjajnoj sezoni i trudu koji su uložile na terenu kako bi ostvarile što bolje rezultate. Također, zahvaljujemo se svim curama koje su stizale na utakmice i treninge iz drugih gradova, te velikim sponzorima i pokroviteljima koji su omogućili naš nastup u ligi – poručuju iz kluba.