24. srpnja 2024.

ŽKK Zadar ostvario važnu pobjedu protiv ŽKK Arx Crikvenica

1 min read
zkk-zadar-pobjeda-protiv-zkk-arx-crikvenica

ŽKK Zadar nastavlja svoj trijumfalni pohod u Prvoj ženskoj ligi, ostvarivši još jednu važnu pobjedu na gostovanju kod ekipe Žkk Arx Crikvenica. Utakmica 13. kola donijela je uzbudljivu borbu na terenu, a konačni rezultat bio je 58:68 u korist Žkk Zadar.

Sama utakmica bila je dinamična. Prva četvrtina završila je minimalnom prednošću Zadranki (22:23), dok su u drugoj četvrtini uspjele povećati svoju prednost na poluvremenu rezultatom 30:33. Nakon poluvremena, Zadranke su dodale gas i dominirale su trećom četvrtinom (14:27), stvarajući značajnu prednost koju su uspješno zadržale do kraja utakmice.

Istaknute su energija i borbenost obje ekipe. Žkk Zadar zasluženo slavi novu pobjedu te se okreće sljedećem izazovu. U 14. kolu dočekuju ekipu Jabuke iz Zaprešića, gdje će tražiti nastavak pozitivnog niza i dodatno učvrstiti svoju poziciju na ljestvici.