Krsto Pestić potpisao za Venlo Crusaders
1 min read
Nakon igranja u nekolicini domaćih klubova kao što su KK Bokanjac, KK Diadora, KK Kukljica, KK Preko te KK Strožanca Krsto Pestić dobio je pozivnicu za odlazak u Nizozemsku. Venlo Crusaders ponudio je ozbiljne i profesionalne uvjete Pestiću koji je prihvatio taj poziv i stavio potpis na ugovor.
U kratkom razgovoru pitali smo Pestića kakvi su prvi dojmovi u novom klubu?
Krsto Pestić: Uvjeti u klubu su odlični. Radi se naporno, ali ja kao i drugi igrači dajemo sve od sebe. Klub se nalazi na sredini tablice, a cilj nam je popraviti plasman. Trenira se dva puta tjedno žustrim ritmom.
Večeras sam upisao prve minute za klub, a na žalost smo izgubili u Eindhovenu. U 21 minuti provedenoj na terenu upisao sam 5 koševa uz tri skoka, a pridodao sam i dvije asistencije. Trener je bio zadovoljan prikazanim, a na meni je da kroz treninge još podignem formu.

Za najnovije vijesti i informacije, posjetite zadar.tv.
Kontaktirajte nas na desk@zadar.tv.
Pratite naše sportske vijesti: Sportske vijesti
Otkrijte kulturne događaje: Kultura
Saznajte više o događanjima: Događanja
Pratite nas na društvenim mrežama: Facebook, Instagram, X, TikTok, Pinterest, Threads