24. srpnja 2024.

Izvještaj o rezultatima RK Zadar 1954 u mlađim kategorijama

1 min read
RK Zadar 1954 - Mlađe kategorije

Rukometni klub Zadar 1954 predstavlja izvještaj o rezultatima vikenda za mlađe dobne kategorije.

Iako smo sutra sa generacijom U15 trebali biti u Trilju, turnir je otkazana, te vam danas donosimo rezultate vikenda u mlađim uzrastima.

Naši dečki iz generacije U11 su odigrali dvije utakmice u Mocirama.

U prvoj utakmici odigrali smo gradski derbi, ali i derbi lige, protiv ekipe RK Zadar 2013. Na kraju su spretniji i sretniji bili dečki iz Zadar 2013 te im ovim putem čestitamo na pobjedi.

Mi smo vodili gotovo cijelu utakmicu, ali nismo izdržali do kraja.

Nekoliko tehničkih grešaka, dva uzastopna isključenja na ulasku u posljednje dvije minute i prebrzo označen pasivan napad u posljednjoj minuti utakmice, omogućili su protivniku da našu prednost od 13:10 preokrene na 13:14 pogotkom u zadnjoj sekundi.

Čestitke objema ekipama na borbi koju su pokazali. Uz ovakve dečke ne trebamo se bojati za budućnost zadarskog rukometa.

U drugoj utakmici, koju smo igrali odmah nakon nesretnog poraza, nakon izjednačenog prvog poluvremena upisali smo sigurnu pobjedu protiv Biograda.